allsecretthought:

Ne féljek? Ha elveszítem nem egy gyors numerát veszítek el, nem egy egyéjszakás kalandot. Elveszítem a legjobb barátom, a legnagyobb bizalmasom, azt az embert, aki tud minden bizarr szokásomról, és mégis szeret. Elveszítem a lelkitársam, a másik felem, életem szerelmét. És ha ez nem lenne elég, elveszítem önmagam. Elveszítem a múltam, a jelenem, és vele együtt a jövőm is. Na most mondd azt, hogy ne féljek.

B. R.





nem-fogadott-hivas:

“Az a férfi, amelyik valóban képes téged szeretni, ritkán mondja. Mert megéli. A valódi férfi nem dumál. Cselekszik.”

(via lofaszazegeszelet)



a-kaosz-istene:

“Félelmetes, hogy milyen könnyedén a függőjévé tudok válni minden olyan dolognak, ami éreztet velem bármit is.”

— Alexander Levin

(via lofaszazegeszelet)



wonderlandverona-babi:

Ha valaki téged választott , pedig bárki mással lehetne.

Akkor mégis miért félsz, hogy nem te vagy neki az igazi?

Miért félsz , hogy valaki jobb nálad?

Kit érdekel, hogy az?

Hidd el őt sem fogja érdekelni, mert neki csak te vagy.

(via szerethetetlen-szeretethianyos)



letezem-de-nem-elek:

“Szívjunk el egy cigit és szarjuk le, hogy körülöttünk megint széthullik minden”

— (via lonely-little-asshole)

(via orokmasodik)





veszettverfarkas:

ahol megvan egy bizonyos érzés,hogy forr köztünk a levegő.

ahol a feketehumor a mindenünk.

ahol közös programok százait csináljuk.

ahol mindkettőnk barátiköre hasonló.

ahol mindenki imádja a mi párosunk.

ahol a legérzékibbtől a legdurvább szexig kikészítjük egymást.

ahol lelkitámaszt nyújtunk a nehéz napokon is a másiknak.

(via halotterzesek-osszetortalmok)



a-kaosz-istene:

“Ne hagyd hogy beléd szeressen, ha te nem tudod szeretni!”

— Alexander Levin

(via szerethetetlen-szeretethianyos)



reblog this post with 6,928 notes